«

رپورتاژ آگهی در سایت مسترمووی

»

 

رپورتاژ آگهی در سایت مسترمووی

سایت مستر مووی بهترین مکان برای درج رپپورتاژ با موضوعات مختلف مانند فیلم سینمایی، سریال، سینما و دانلود فیلم می باشد، زیرا در سایت مستر مووی تمام این موضوعات به صورت روزانه منتشر می شوند.

توضیح سریع رپورتاژ آگهی:رپورتاژ آگهی یعنی متن آگهی شما در یک سایت دیگر بعنوان یک مقاله مستقل منتشر شود و از بین آن مقاله در کلمات کلیدی مرتبط به سایت شما لینک داده شود.

رپورتاژ آگهی

برای بهبود کسب و کار شما و موفقیت بیشتر برند و همچنین برای بهینه سازی و سئوی سایت شما، ما روش ریپورتاژ آگهی را پیشنهاد می کنیم. در تاثیر رپورتاژ شک نکنید، زیرا بهترین روش برای کسب بازدید از موتور جستجوگر گوگل است.

می توان گفت بهترین و تاثیرگذارترین روش تبلیغات در اینترنت، رپورتاژ آگهی است که بسیاری از شرکت ها و همچنین صاحبان صنایع برای موفقیا برند خود و گسترش کسب و کار خود در دنیای اینترنت باید از این نوع تبلیغ استفاده کنند. رپورتاژ آگهی نوعی خبر به صورت یک پست در سایت است که محصول شما را معرفی می کنید و کاربران نام محصول شما را به خاطر خواهند سپرد.

معنی رپورتاژ آگهی

اما رپورتاژ آگهی چیست ؟

رپورتاژ یک متن کوتاه یا بلند است که در آن خدمات، محصولات و یا سایت خود معرفی می کنید.رپورتاژ دو نوع است. نوع اول برای معرفی محصول و خدمات شماست و نوع دوم برای سئوی سایت شما می باشد.

اما تفاوت این دو نوع رپورتاژ چیست؟

در رپورتاژ آگهی برای سئوی سایت شما به منظور افزایش ورودی گوگل، کلمات کلیدی را که می خواهید رشد دهید را در متن قرار می دهید که این موجب رشد چشمگیر کلمات کلیدی شما در موتور جستجوگر گوگل می شود و افراد زیادی، با جستجو کردن وارد سایت شما می شوند و شما مشتری را جذب کرده اید.

اما چگونه می توان برای انتشار رپورتاژ آگهی اقدام کرد ؟ برای انتشار رپورتاژ آگهی شما می توانید از سایت مستر مووی که به ارائه این سرویس می پردازند استفاده نمایید .

 

تاثیر رپورتاژ اگهی بر سئو سایت

رپورتاژ آگهی بیشتر در سایت های معتبر و پربازدید تهیه می شود که می توانید تاثیر فوق العاده ای به هرماه داشته باشد و به آرامی می تواند باعث افزایش رتبه سایت شما نزد گوگل گردد. اگر رپورتاژ شما در سایت هم موضع درج شود، تاثیر آن چند برابر خواهد شد. سایت هایی که دامین اتوریتی و رنکینگ بالایی دارند بهترین گزینه برای انتشار رپورتاژ آگهی شما هستند. پس یکی از بهترین روش ها برای افزایش رتبه سایت، تهیه رپورتاژ از سایت های پربازدید و سابقه دار مانند مستر مووی است. اما در ادامه تاثیرات خوب رپورتاژ را بررسی می کنیم.

10 نکته جادویی تولید رپورتاژ آگهی تاثیر گذار برای وبمستران

1. توجه داشتن به اقتضای تبلیغاتی

یک رپورتاژ گهی مناسب حتما باید تا حد بسیاری شبیه به مقاله باشد اما نباید هدف اصلی آن که معرفی و فروش می باشد را فراموش نمود و باید سر نخ هایی به مخاطب جهت خرید محصولات داد.

2. به کارگیری نقل قول

استفاده از سخنان بزرگان در هنگام ثبت رپورتاژ آگهی موجب می شود که بهتر بتوانید مطالب و مفهوم مورد نظر خود را به دیگران منتقل کنید.

3. استفاده از توضیح یا Caption برای تصاویر

تصاویر برای آنکه بتوانند کارکرد خوبی داشته باشند حتما نیاز به توضیح دارند.

4. در مطالب بلند از زیر تیترهای کوتاه تا حد ممکن استفاده کنید

با نوشتن توضیحات کوتاه در زیر هر تیتر متن را برای مخاطب جذاب تر خواهید کرد و او بهتر می تواند آن را درک نماید.

5. برای رپورتاژ خود شروع و پایان در نظر بگیرید

یک مقاله یا رپورتاژ حتما باید مقدمه و جمع بندی داشته باشد تا بتواند موثر واقع گردد.

6. به تیتر توجه ویژه داشته باشید

انتخاب تیتر در جذابیت مقاله و تشویق مخاطب به خواندن مقاله بسیار موثر خواهد بود.

7. درج نام تولید کننده محتوا

مقاله با ارزش، مقاله ای است که نشانی از نویسنده آن وجود داشته باشد، بنابراین حتما نام خود یا تولید کننده محتوا را بنویسید.

8. داشتن شناخت از سایت انتشارات مورد همکاری

به عنوان مثال ببینید که رپورتاژ شما قرار است در چه قسمتی چاپ شود، علاوه بر این سعی کنید که رپورتاژ تان تا حد امکان در قالب مقاله باشد.

9. توجه داشتن به سایز رپورتاژ

رپورتاژ نباید خیلی کوتاه باشد و باید تا حدودی مشابه یک مقاله باشد. 

10. داشتن اطلاعات کافی از انتشارات و پروسه نشر

به این معنی که بدانید با چه کسی همکاری دارید؟ محتوای شما قرار است در چه قالبی چاپ و ارائه گردد.

 

افزایش پیدا کردن اعتماد بازدیدکنندگان سایت

یکی از روش هایی که باعث افزایش اعتماد مخاطبان از سایت و برند شما می شود. وقتی شما رپورتاژتان را در یک سایت خوب و معتبر منتشر می کنید، مخاطب آن سایت با اعتماد بیشتری وارد سایت شما کی شوند و به خدمات یا محصولاتی که ارائه می کنید با اعتماد بیشتری نگاه خواهند کرد.

 

افزایش بک لینک

یکی از عوامل اعتبار سنجی سایت شما تاثیر گذار می باشد تعداد بک لینک هایی می باشد که از سایت های دیگر دریافت کرده اید. بک لینک در واقع لینکی است که از یک سایت به سایت شما زده می شود و به معنی پیشنهاد سایت توسط سایتی دیگر است. بک لینک تاثیر زیادی در افزایش رتبه سایت شما دارد و هر چه تعداد بک لینک های دریافتی افزایش داشته باشند، اعتبار سایت شما هم نزد گوگل بالاتر می رود.

 

دائمی بودن ریپرتاژ اگهی

نکته قابل توجه و جالبی که در مورد رپورتاژ آگهی وجود دارد این می باشد که رپورتاژ منتشر شده در یک سایت هیچ موقع پاک نخواهد شد و ممکن است رپورتاژ شما به ارامی و با گذشت زمان و افزایش مطالب جدید به صفحات بعد منتقل گردد ولی اصلا از ان سایت حذف نخواهد شد.

 

افزایش بازدید روزانه سایت شما

دیگر نکته مثبت که در مورد رپورتاژ وجود دارد افزایش تعداد بازدید روزانه از سایت شما می باشد. سایت های معتبر بازدید زیادی دارند تا حدی که آمار بازدید آنها می تواند در روز به چند صد هزار تا هم برسد. با درج رپورتاژ در این گونه سایت ها می توانید برند، محصولات و خدمات خود را به صدها نفر معرفی کنید.

انتخاب درست جامعه هدف

یکی دیگر از تاثیرات خوب درج رپورتاژ آگهی این است که می توانید جامعه هدف را شناسایی کنید و سپس بر طبق آن تبلیغات خود را منتشر کنید. وقتی که تبلیغات رپورتاژ آگهی شما محدود به جامعه هدفتان باشد شما می تانید در زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه برسید. برای درج رپورتاژ آگهی شما در ابتدا باید سایت هایی را انتخاب نمایید که با سایت شما ارتباط موضوعی داشته باشند.

انتخاب مناسب کلمه کلیدی

وقتی که سایت شما با یک کلمه کلیدی از دیگر سایت ها بک لینک دریافت می کند، ربات های گوگل این نکته را در نظر می گیرند و سایت شما و سایت انتشار دهنده رپورتاژ در صدر نتایج جستجو قرار می گیرد. این مسئله رتبه افرادی ماهر بسپارید تا بتوانید بهترین متن را از نظر رعایت سئو و جذابیت منتشر نمایید.

 

سخن آخر در مورد ریپورتاژ

همانطور که در بالا ذکر کردیم برای اینکه بتوانید بهترین تاثیر را برای رپورتاژ داشته باشید، باید محتوای جذاب و گیرایی بنویسید تا بتوانید مخاطبان را جذب کنید. رپورتاژ شما باید در سایت معتبر و پر بازدید منتشر شود. پس می توانید در سایت مستر مووی ریپورتاژ تهیه کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

 

رپورتاژ در سایت ما

رپورتاژ در سایت مسترمووی حاوی 3 لینک فالو می باشد و به صورت دائمی در سایت درج خواهد شد. هزینه ریپورتاژ 450 هزار تومان است. می توانید فایل و متن رپورتاژ را به ایمیل سایت و یا به واتساپ بفرستید.(ریپورتاژ در دامنه های MESTERMOVIE.IR و MYMR-MOVIE.IR و با دامین اتوریتی بالای 16 پخش خواهد شد)

شرایط مربوط به درج رپورتاژ

- عدم مغایرت محتوای سایت تبلیغ دهنده با قانون جرایم رایانه ای
- تمام لینک های موجود در ریورتاژ شما ، بصورت مستقیم (follow) می باشد.
- امکان ویرایش متن ریورتاژ میسر نخواهد بود.
- امکان استرداد وجه پس از واریز مبلغ، برای درج ریورتاژ در سایت وجود ندارد.

 

برای سفارش آگهی با ما در تماس باشید :

شماره واتساپ:09035814033

ایمیل: [email protected]

تلگرام : [email protected]

 

 

رپورتاژ آگهی برای وبسایت های مذهبی و فرهنگی رایگان است 

 

ریپورتاژ آگهی | بهترین روش تبلیغات برای سئو و برندینگ رپورتاژ آگهی